Apple pulkstenis

Apple pulkstenis

Apple nesen iepazīstināja pasauli ar jaunu produktu, kas ir pēdējo 5 gadu laikā pēdējais jaunais Apple produkts un šoreiz tas ir viedpulkstenis, kas saucas vienkārši Apple Pulkstenis, jeb Apple Watch. Būtībā šis ir mazs kompjuters, kas ir uzlikts uz tavas rokas un ar to ir iespējams gan apskatīt dažādas notifikācijas, gan arī veikt dažādas darbības sākot no īsziņu sūtīšanas līdz laika un citas informācijas apskatīšanas.

Apple ar šo pulksteni ir radījis ļoti lielu pieprasījumu un cilvēki ir sākuši interesēties par to, kas tad īsti ir šie viedpulksteņi un, kā tie var palīdzēt mums ikdienā. Šis pašlaik ir vismodernākais pulkstenis, un tam ir gan Retina displejs, gan arī baterija, kas ir spējīga pulksteni darbināt visu dienu, lai tas nebūtu jālādē vairākas reizes dienā. Bet noteikti, ka viena no labākajām īpašībām ir pulkstenī ir tieši tā fizisko aktivitāšu uzskaite un monitorēšana, jo ar šo viedpulksteni ir iesējams gan nomērīt savu pulsu, gan arī kustības ar kustību sensoriem. Būtībā tas arī ir galvenais, kam šis pulkstenis daudziem cilvēkiem būs noderīgs, jo ar to būs iespējams nomērīt savas ikdienas aktivitātes un sasniegt fitnesa mērķus, kā arī saņemt atgādinājumus, ja par ilgu ir sēdēts un nav bijušas kustības, kas ir ļoti efektīvs veids, kā sev visu laiku atgādināt, ka ir jākaustās.

Šim pulkstenim ir retina displejs, un divas fiziskas pogas, bet arī skārienjūtīgs ekrāns, ar ko arī ir iespējams vadīt lielāko daļu no programmām, kuras gan pagaidām vēl nav pārāk daudz. Pulkstenim ir maināmas aproces un tā kopējais dizains ir visai iespaidīgs un tas vairāk izskatās pēc dizaina objekta nevis datora.

Lai gan Apple ir izveidojis ļoti labu ierīci, tomēr tā ir tikai pirmā iterācija un tāpēc ne tās darbība ne arī baterijas ilgtspējība vēl nav noslīpēta. Droši vien, ka nākamie Apple pulksteņi būs daudz labāki un arī lētāki, jo patreizējais modelis vēl papildus ir arī ļoti dārgs, kas nozīmē, ka kompānija vēlas atpelnīt savas ražošanas un izstrādes izmaksas un vēl papildus arī nopelnīt no jauna projekta.

Visticamāk, ka es jums pašlaik vēl neieteiktu pirkt šo pulksteni, bet gan pagaidīt nākotnes iterācijas, kurās noteikti tas tiks uzlabots un samazināsies arī cena. Tieši tāpēc arī pašlaik vēl būtu labāk nogaidīt un tikai iegādāties nākamo vai aiznākamo modeli!


Pastāsti citiem

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS