Ātrie kredīti 15 minūšu laikā

Ātrie kredīti 15 minūšu laikā

Šķiet vairs nav tādu iedzīvotāju Latvijā, kuriem nebūtu zināms vārds – ātrie kredīti. Tie, manuprāt, ir kļuvuši par neatņemamu sabiedrības daļas ikdienu. Diemžēl, neskatoties uz to, ka tiek reklamēta, pat propagandēta atbildīga aizņemšanās – daudzi to joprojām dara bezatbildīgi un nonāk dažādās grūtībās, kuras saistās ar parādiem. Tādēļ jau sākuma jāuzsver, ka jāaizņemas ir atbildīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudu laicīgi.

Runājot par pašiem kredītiem, lielākā daļa Latvijā esošo uzņēmumu piedāvā iespēju saņemt naudu 15 minūšu laikā. Ja uzskaita šos aizdevējus tad tie ir – Kredits7, Kredits365, Vivus, Crediton, Latcredit, Greencredit, Finanza, Atraiskredits, Credit24, Opencredit un Ātrais SMS kredīts. Šeit gan vēlētos piebilst, ka ātrāk ne vienmēr ir labāk, jo izskatot kredīta pieteikumu 15 minūšu laikā, neskatoties uz to, ka izskatīšana ir automatizēta un maksimāli precīza – var nākties saņemt atteikumu. Tādēļ aizņemoties, iespējams ir vērts apskatīt tādu aizdevēju, kā piemēram ViaSMS, kuram kredīta izsniegšanas laiks ir viena stunda, toties aizdevumu izsniegšanas procents ir daudz augstāks nekā pārējiem.

Aizņemoties noteikti ir jāpievērš uzmanība vai uzņēmums ir LNKA jeb Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. Šīs organizācijas standarti kopā ar likumdošanu dažādi aizsargā patērētāju no dažādām pusēm, piemēram, nesamērīgi augstas procentu likmes, slēpti līguma nosacījumi u.c.   Kredītņēmēji mājas lapā var apskatīt vairākus noderīgus video, kā arī lasīt noderīgu informāciju.

Šeit ir apskatāms LNKA buklets par atbildīgu aizņemšanos.

Kāds ir kredīta saņemšanas process? Būtībā tas ir pavisam vienkāršs, viss, kas nepieciešams ir dators ar interneta pieslēgumu, un internetbanka. Kad viss ir pa rokai ir jādodas uz kādu no kredītu salīdzināšanas portāliem, jāizvēlas sev atbilstošākais aizdevējs, jādodas uz tā mājas lapu. Tur varēsiet reģistrēties un lai reģistrāciju apstiprinātu būs jāpārskaita 0.01 EUR uz aizdevēja kontu. Tiklīdz tas ir izdarīt jūs varat pieprasīt nepieciešamo aizdevuma summu ar datora vai telefona palīdzību un gaidīt kad nauda nonāks jūsu kontā.


Pastāsti citiem

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS