iPhone 6 apraksts

iPhone 6 apraksts

Apple iPhone 6 ir jaunākās paaudzes viedtālrunis ar ļoti elegantu dizainu un apvienotām visām labākajām viedtālruņu specifikācijām. Salīdzinot iPhone 6 ar saviem priekšgājējiem, Apple kompānija ir spērusi lielu soli pretī mērķim, lai šo telefonu varētu saukt par labāko pasaulē.

Uzlabotais dizains padara to pievilcīgu jebkuram patērētājam – tālruņa izmēri ir palielinājušies, bet tas tik un tā ērti ietilpst plaukstā. Tā biezums ir tikai 6,9mm, kas padara to par vienu no plānākajiem tirgū. Aizmugurējais vāks ir no metāla, kas padara iPhone dizainu krietni modernāku. Uz vāka gan var novērot 2 plastmasas strīpas, kas izceļas uz kopējā fona. Tās paredzētas radio un citu dažādu signālu uztveršanai, jo caur metālu signālu saņemt ir daudz grūtāk.

Kamera ir ļoti līdzīga iPhone 5s modelim, bet ar nelielām atšķirībām. 8 megapikseļu aizmugurējā kamera un uzlabotais autofokusa ātrums ļauj ātrāk un ērtāk iemūžināt dažādus dzīves mirkļus košās un izteikti labas kvalitātes bildēs. Priekšēja kamera noteikti patiks ‘’selfiju’’ mīļotājiem, jo tai ir uzlabots spilgtums un izveidota opcija uzņemt bildes augstā kvalitātē. Tā ir lieliska iespēja, atrodoties tālu prom, sazināties ar tuviniekiem, izmantojot video zvanu. Pateicoties izcilai kameras kvalitātei, filmējot un apstrādājot video, tā ātrumu iespējams samazināt līdz pat 240 kadriem sekundē.

Apple iPhone 6 līdz ar jauna procesora ieviešanu, mainījuši ar baterijas ietilpību, un to cik ilgi telefons spēj iztikt bez uzlādes. iPhone 6 elektrību patērē par 25% mazāk nekā iPhone 5s un tam ir jauns procesors, kurš elektrību izmanto par 50% lietderīgāk nekā priekštecis. Šo faktu iespējams redzēt, ja telefons tiek lietots salīdzinoši maz vai vidēji daudz. Tomēr, ja ar to tiek aktīvi strādāts, vai tiek nodarbināta kāda grafiski detalizēta aplikācija, tad atlikušie procenti baterijā samazinās krietni ātrāk.

Viedtālrunim ir vēl daži uzlabojumi, kā, piemēram, jauna klaviatūra. Tā attiecīgi telefona izmēriem ir kļuvusi plašāka un tajā ieviestas emocijas ‘’emoji’’, kas mūsdienās daudz tiek izmantotas sarakstēs un sociālajos tīklos. Savi uzlabojumi ir arī vārdu paredzēšanas opcijā, kas atvieglo un paātrina rakstīšanas tempu.

Lai cik labs liekas šis viedtālrunis, tam tik un tā ir pāris mīnusi. Pirmais no tiem ir ekrāns. Apple radījuši lielisku ekrānu ar nelielu pacēlumu no korpusa, kas padara skatīšanās leņķus daudz plašākus. Bet viena lieta, kuru viņi nav paspējuši izmainīt, ir pikseļu kvalitāte jeb izšķirtspēja. Nesen kompānija HTC radīja viedtālruni ar līdzīga izmēra ekrānu, piedāvājot Full HD jeb augstas kvalitātes izšķirtspēju. Kāpēc to neizdarīja Apple, nav zināms. Otrais mīnus ir viedtālruņa cena. Varbūt kādam tā nav izšķirošais faktors, izvēloties jaunu viedtālruni, bet lielākajai daļai patērētāju tā varētu sagādāt apdomas brīžus. Tālrunim ir ļoti daudz dažādu ekstru un priekšrocību, bet, kamēr tas tirgū specifikāciju ziņā nebūs līderis, daudzi uzskatīs, ka tam nav iemesla būt tik dārgam.

Kopumā Apple iPhone 6 ir lielisks viedtālrunis izmantošanai gan darba, gan ikdienas nolūkos. Telefona lietotājiem pieejams milzīgs aplikāciju skaits un izvēle. Ja cena nav šķērslis un nesagādā problēmas, tad iPhone 6 ir viena no labākajām izvēlēm starp telefoniem, kas šobrīd pieejami tirgū.


Pastāsti citiem

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS