Kā izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu?

Kā izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu?

Mūsdienās nav iedomājama dzīvē bez automātiskās veļas mazgājamās mašīnas. Tā jau ir kļuvusi gandrīz par pilntiesīgu „ģimenes locekli”. Mazgājamā mašīna var kalpot ilgus gadus , ekonomēt jūsu laiku un gādāt par to, lai jums pa rokai vienmēr ir tīra veļa. Bet, dodoties uz veikalu iegādāties automātisko veļas mašīnu ir jāņem vērā daži, ļoti svarīgi momenti, lai nekļūdītos pirkuma izvēlē.

Pirmkārt, ir jāpievērš uzmanība tam, kur jūs taisāties to novietot. Jūsu veļas mašīnas izvēli ļoti iespaidos tas, kur jūs to taisāties likt un cik jums priekš tam ir vietas. Piemēram, ja taisāties veļas mašīnu novietot virtuvē un pieskaņot virtuves garnitūrai, tad jums labi iederēsies modelis ar veļas frontālo iekraušanu. Augšējā veļas mašīnas mala, ja nomaina tās augšējo paneli, var kalpot par ērtu sadales dēli. Galvenais, ka tā labi iederēsies virtuves interjerā.

Daudzos mūsu dzīvokļos ir diezgan problemātiski uzstādīt lielas veļas mašīnas. Ja esat saskāries ar tādu problēmu, tad iesakām iegādāties vertikālo veļas mašīnu. Tādi agregāti ir kompaktāki un tos ir daudz vieglāk uzstādīt vannas istabā.
Ja jūsu dzīvoklī ir ļoti maz vietas, tad var iegādāties vertikālo veļas mašīnu, kuras dziļums ir 32 centimetri. Tādu veļas mašīnu var uzstādīt vismazākajā vannas istabā vai virtuvē. Pārdošanā ir tik mazas veļas mašīnas, kuras bez grūtībām var uzstādīt zem izlietnēm.

Pērkot veļas mašīnu vēlams ir apskatīties tās ekonomijas klasi. Tas ir ļoti svarīgs moments. Tā būtu jāapskatās pērkot jebkuru sadzīves tehniku, bet it īpaši veļas mašīnu, jo tā patērē ļoti daudz elektroenerģijas.

Jāpievērš uzmanība tam, cik kilogramus sausās veļas jūs varat ielikt vienā mazgāšanās reizē, lai nepārslogotu veļas mašīnu. Divu – trīs cilvēku ģimenē pietiks ar 3 – 5 kg ielādi, ja ģimenē ir vairāk cilvēku – 5 – 6 kilogrami sausās veļas.
Nav vajadzības iegādāties automātisko veļas mašīnu ar neskaitām mazgāšanas programmām. Ražotāji noteikti zina, ka mājās mazgājot veļu mēs izmantojam trīs vai četras programmas. Pārsvarā tās ir kokvilnas, sintētikas, zīda un vilnas. Ar šim programmām var diezgan plaši variēt.

Iegādājoties jaunu veļas mašīnu jums vajag apsvērt domu par veļas mašīnas – žāvētāja iegādi. Tā jums piedāvās iespēja veļu izmazgāt, uzreiz izžāvēt un neaizņems jūsu dzīvoklī daudz vietas. Pēc tādas mazgāšanas un žāvēšanas veļu izgludināt ir ļoti viegli vai arī tas vispār nav jādara.

Pērkot automātisko veļas mašīnu svarīgi ir apskatīties apgriezienu skaitu minūtē. Ideāls ir tas modelis, kurš jums var piedāvāt vairākus veļas žaušanas ātrumu režīmus. Delikātai veļai vajag 400 – 600 apgriezienus, sintētikai – kokvilnai – 900 apgriezienus, džinsiem – 1000 apgriezienus, ja ir vairāk, tad tie noder dvieļu un frotē halātu žaušanai.


Pastāsti citiem

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS