Viedpulkstens

Viedpulkstens

viedpulkstensViedtālruņi pēdējos gados ir kļuvuši ļoti populāri jo tie piedāvā lielu daudzumu dažādu iespēju vienā nelielā ierīce, kas ikdienas cilvēkas un pat biznesmenim ir ļoti ērts un arī samērā lēts variants. Šajā gadā klajā nāks arī pirmie viedpulksteņi jeb tā saucamie gudrie pulksteņi, kuri, līdzīgi kā telefoni, piedāvās vairākas iespējas neliela rokas pulksteņa izmērā.

Šo valkājamās tehnoloģijas revolūciju aizsāka Googles briļļu Google glass iznākšana, kas bija viena no pirmajiem apģērba gabaliem – aksesuāriem, kurus varēja valkāt, bet kuri tajā pašā arī bija lietojami dažādiem nolūkiem, piemēram, sērfošanai internetā un video un foto uzņemšanai. Googlei sekoja vairākas citas filmas, kuras arī nāca klajā ar dadžiem vied aksesuāriem, kuri nākotnē pilnībā varētu mainīt veidu, kā cilvēki izmanto savas tehnoloģijas.

Viens no lieliskākajiem šādiem aksesuāriem ir viedpulkstenis, jo parasto rokas pulksteņu industrija ir jau 60 miljonus ASV dolārus vērta, bet, tai pievienojoties gudrajiem pulksteņiem, tās vērtība tikai palielināsies. Šī gudro pulksteņu industrijas vērtība varētu par vairākiem miljoniem pārsniegt pašreizējo pulksteņu industriju.

Tiek plānots, ka šie viedpulksteņi spēs ne tikai runātu mūsu valodā vai paredzēt mūsu uzvedību, bet tie spētu veikt arī daudzas citas funkcijas, kuras uzlabotu mūsu dzīvi. Galu galā šī gudrā pulksteņa saprašanās ar tā nēsātāju šāda veida ierīcēm ir kā obligāta funkcija, jo to ekrāni ir daudz par mazu, lai tajos manuāli un efektīvi varētu izmantot visas viedpulksteņa funkcijas.

Galu galā viedpulkteņi būs jaunas formas mākslīgās inteliģences viedierīces, kuras spēs veikt simtiem funkciju, kamēr tu varēsi vienkārši to nēsāt uz savas rokas. Jau pirmie centieni šajā jomā ir veikti, taču es domāju, ka ar laiku šie gudrie pulksteņi kļūs ne tikai par modes lietu, bet potenciāli iekaros savu vietu kā tehnikas tirgū, tā aksesuāru tirgū, jo tie būs lielisks, efektīvs un skaists tehnikas un aksesuāra apvienojums.

 


Pastāsti citiem

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS